Електронне декларування

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) нагадує, що 01.01.2020 розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

НАЗК нагадує про зміни в антикорупційному законодавстві. Врахуйте їх, заповнюючи декларацію. НАЗК на своєму вебсайті постійно доповнює та актуалізує інформацію, яка може стати корисною декларантам:

роз’яснення щодо заповнення декларацій у 2020 році;

інформаційна довідка щодо розширення кола суб’єктів декларування ;

щодо внесення в декларацію унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;

загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;

відповіді на поширені запитання.

НАЗК рекомендує суб’єктам декларування завчасно перевірити актуальність адреси своєї електронної поштової скриньки та чинність кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Перед початком роботи з Реєстром декларацій переконатись у наявності усієї необхідної інформації для заповнення декларації.

Технічна допомога щодо роботи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування: +38(044)200-06-94 або e-mail: support@nazk.gov.ua.

Графік роботи технічної допомоги: понеділок — четвер: з 9:00 до 18:00, обідня перерва з 13:00 до 13:45; п’ятниця: з 9:00 до 16:45, обідня перерва з 13:00 до 13:45.

Також на вебсайті НАЗК діє електронна форма для повідомлень про помилки під час роботи з декларацією «Технічна допомога».