ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ДО ПРОЄКТУ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ НА 2021 РІК

Дата: 15.10.2020 15:56

Білогірська селищна рада розпочинає збір пропозицій від жителів ОТГ до проекту Програми соціально - економічного та культурного розвитку Білогірської селищної ради  об’єднаної територіальної громади на 2021 рік з метою їх врахування в проекті. Протягом жовтня - листопада 2020 року працівниками відділу економічного розвитку, капітального будівництва та інвестицій будуть збиратися пропозиції,  які потім будуть опрацьовані на предмет можливості їх виконання та запропоновані до включення в Проект Програми соціально - економічного та культурного розвитку Білогірської селищної ради  об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

Пропозицію можна подати шляхом заповнення нижчевказаної форми: