З Днем Святої Трійці!

Шановна громадо!
Щиро вітаю вас з одним із найбільших християнських свят — Днем Святої Трійці, або Зеленими святами!
Це свято символізує оновлення природи, розквіт життя та торжество віри. Воно нагадує про важливість милосердя і духовної стійкості, які допомагають нам усім долати сучасні труднощі.
Сьогодні наші молитви до Святої Трійці єдині — ми просимо про захист для наших воїнів, здоров’я для кожної родини та благословення для нашої землі. Нехай це світле свято принесе у кожну домівку спокій, душевне тепло та злагоду, а нашій рідній Україні — довгоочікуваний і справедливий мир.
Бажаю всім міцного здоров’я, непохитної віри та єдності. Нехай Господь оберігає вас та ваші родини!
З повагою
Білогірський селищний голова
Василь МЕЛЬНИК