Відбулося засідання Ради безбар'єрності Білогірської селищної ради

За результатами наради під головуванням Заступника Керівника Офісу Президента України від 04 травня 2026 року прийнято протокольне рішення, яким обласним військовим адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування рекомендовано забезпечити проведення заходів із реалізації державної політики безбар’єрності, зокрема організацію «Тижня безбар’єрності».
Головною метою проведення «Тижня безбар’єрності» є створення рівних можливостей для всіх громадян, усунення фізичних, інформаційних та соціальних бар'єрів у громаді, а також залучення людей з інвалідністю до активного суспільного життя .
Проведення засідання Ради безбар'єрності слугує інструментом для координації зусиль влади, бізнесу та громадськості за для досягнення цієї мети. Білогірською селищною радою проведено засідання Ради безбар’єрості 25.05.2026року, головною метою якого є координація зусиль та ухвалення рішень для створення простору, де кожна людина (зокрема особи з інвалідністю, літні люди, батьки з візками, молодь) має рівні права та можливості в усіх сферах життя громади.