Білогірська селищна рада - територіальна громада
Хмельницька область

Відбулося засідання Ради безбар'єрності Білогірської селищної ради

Дата: 01.06.2026 15:34
Кількість переглядів: 56

Фото без опису

За результатами наради під головуванням Заступника Керівника Офісу Президента України від 04 травня 2026 року прийнято протокольне рішення, яким обласним військовим адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування рекомендовано забезпечити проведення заходів із реалізації державної політики безбар’єрності, зокрема організацію «Тижня безбар’єрності». 

Головною метою проведення «Тижня безбар’єрності» є створення рівних можливостей для всіх громадян, усунення фізичних, інформаційних та соціальних бар'єрів у громаді, а також залучення людей з інвалідністю до активного суспільного життя .

Проведення засідання Ради безбар'єрності слугує інструментом для координації зусиль влади, бізнесу та громадськості за для досягнення цієї мети. Білогірською селищною радою проведено засідання Ради безбар’єрості 25.05.2026року, головною метою якого є координація зусиль та ухвалення  рішень для створення простору, де кожна людина (зокрема особи з інвалідністю, літні люди, батьки з візками, молодь) має рівні права та можливості в усіх сферах життя громади.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь