Білогірська селищна рада - територіальна громада
Хмельницька область

Відбулася нарада керівників закладів освіти Білогірської громади

Дата: 02.06.2026 18:31
Кількість переглядів: 60

Фото без опису

02 червня 2026 року відбулася робоча нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти громади. Учасники зустрічі зосередилися на ключових питаннях життєдіяльності освітньої галузі, підготовці до наступного навчального року та безпекових вимогах.

Логістика та підготовка до зими

У роботі наради взяв участь Білогірський селищний голова Василь Мельник. Очільник громади звернув особливу увагу присутніх на питання логістики та безпеки підвезення дітей. Зокрема, він наголосив, що сьогодні критично важливо суворо дотримуватися затверджених маршрутних листів шкільних автобусів та забезпечити їх повну готовність до роботи.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Баранчук обговорила з присутніми комплекс заходів щодо готовності приміщень шкіл, садочків та позашкільних закладів до роботи в новому навчальному році, а також завчасну підготовку до осінньо-зимового періоду.

Фото без опису

Безпека та санітарні норми

Про суворе дотримання правил протипожежної та цивільної безпеки в закладах вів мову начальник сектору №3 Шепетівського РУЦЗ та превентивної діяльності ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Валентин Артемчук.

Провідний фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шепетівського районного ГУ Держпродспоживслужби Олена Смик наголосила на дотриманні санітарно-гігієнічних вимог, безпеки харчування та питного режиму в навчальних закладах громади.

Прозорість та звітність

Наостанок учасники наради обговорили питання підготовки керівників закладів освіти до щорічного звітування перед своїми педагогічними колективами та громадськістю.

Фото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь