Відділ освіти, туризму, молоді та спорту

3 грудня - Міжнародний день людей з особливими потребами

Щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день – нагода привернути увагу до осіб з обмеженими можливостями, шанс вкотре акцентувати увагу на їх проблемах, змога проявити опіку та милосердя, адже вони своїм терпінням, волелюбством та вмінням долати перешкоди заслуговують великої поваги.

14:12:44 04.12.2020

Триває акція "16 днів проти насильства"

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня триває акція "16 днів проти насильства". Долучаються до неї педагоги та школярі закладів освіти селищної ради. В класних колективах були проведені інформаційно-просвітницькі години, флешмоби, виставки фотоколажів. Учні 1- 4 класів переглянули відеоролики та тематичні мультфільми.

13:46:02 03.12.2020