Безбар'єрність

Територіальною громадою  проведено моніторинг щодо забезпечення доступності до захисних споруд цивільного захисту осіб з інвалідністю.

Перелік споруд ЦЗ з облаштованими укриттями

ПРУ № 84028 Білогірська селищна рада селище Білогір'я, вул. Шевченка 44 Фото без опису Фото без опису
ПРУ № 84019 УДКС України у Шепетівському районі  Хмельницької області селище Білогір’я, вул. Шевченка, 35 Фото без опису Фото без опису
ПРУ № 84015 АТ КБ «ПриватБанк» селище Білогір'я вул. Шевченка, 57а Фото без опису Фото без опису
ПРУ № 84047 Будівля аптеки селище Білогір’я, вул. Шевченка, 52 Фото без опису Фото без опису
ПРУ № 84058 Білогірське ТВБВ №10022/064 селище Білогір’я, вул.Д. Галицького, 6 Фото без опису
НУ Гулівецький ліцей село Гулівці, вул. Лесі Українки, 2 Фото без опису Фото без опису
НУ Залузький ліцей село Залужжя, вул. Садова 1А Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

У разі виникнення надзвичайних ситуацій для евакуації використовуються шкільні автобуси.

Організовано роботу щодо підготовки особового складу формування з обслуговування захисних споруд цивільного захисту до зустрічі, приймання та розміщення осіб з інвалідністю. Проведено практичне заняття щодо надання послуг фізичного супроводу маломобільним особам під час зустрічі, приймання та розміщення осіб з інвалідністю.

З метою забезпечення доступу мало мобільних груп населення до захисних споруд цивільного захисту встановлено пандуси стаціонарні (пандуси відкидні) на входах до  споруд.

Заплановано будівництво захисної споруди в закладі освіти Білогірському ліцеї ім.І.О.Ткачука  з урахуванням забезпечення доступності для інвалідів та інших мало мобільних груп населення.