A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Білогірська селищна рада - територіальна громада
Хмельницька область

Структура виконавчого апарату Білогірської селищної ради (з 01.01.2021 р.)

Керівництво:

Селищний головаМельник Василь Васильович

Секретар радиЗагоруйко Юрій Миколайович

Заступник селищного голови – Мусіюк Сергій Васильович

Заступник селищного головиМуляр Роман Петрович

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітетуПанасюк Юлія Олександрівна

Старости:

Старостинський округ №1(села Мокроволя, Жемелинці ) – Лісняк Тетяна Вікторівна;

Старостинський округ №2 (села Сушівці, Водички, ВільшаницяВаривідки) - Наголюк Галина Миколаївна;

Старостинський округ №3 (села Квітневе, Весняне, СоснівкаСоснівочка, Окіп) – Пензеник Наталія Петрівна;

Старостинський округ №4 (села Залужжя, Вікентове, Корниця, Шельвів, Коритне, Ювківці, Вікнини, Надишень, Дзвінки) – Лободовський Анатолій Іванович;

Старостинський округ №5 (села Сивки, Міжгір’я,Кащенці, Ліски) – Іванюк Василь Олександрович;

Старостинський округ №6 (села Гулівці, Жижниківці, СинюткиТростянка) – Габатель Вадим Петрович;

Старостинський округ №7 (села Денисівка, Данилівка, Калинівка, Семенів, Новосеменів) – Куц  Юрій Григорович;

Старостинський округ №8 (села Хорошів, Малі Калетинці, Степанівка, Ставищани, Баймаки) – Васюк Валерій Петрович;

Старостинський округ №9 (села Юрівка, Шуньки, В.КалетинціКур’янки, Держаки, Шимківці)- Данилюк Петро Васильович;

Старостинський округ №10 (села Переросле, Козин, ЧервонеЙосипівці, Гурщина, Загірці)– Мінькевич Ніна Дмитрівна;

Старостинський округ №11 (села Велика Боровиця, Іванівка, Мала Боровиця, Загребля, Заріччя, Зіньки, Карпилівка ) – Момотюк Анатолій Миколайович.

Структурні підрозділи:

Фінансовий відділ

Начальник відділу - Богачук Олег Олександрович 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу-головний бухгалтер – Кальній Валентина Федорівна

Юридичний відділ

Начальник відділу – Теребій Роман Васильович

Відділ економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій

Начальник відділу – Прадун Катерина Дмитрівна

Відділ земельних ресурсів

Начальник відділу – Мусіюк Василь Васильович

Загальний відділ

Начальник відділу - Ільчук Тетяна Валеріївна

Відділ освіти, туризму, молоді та спорту

Начальник відділу – Баранчук Ольга Василівна

Центр надання адміністративних послуг

Начальник відділу, державний реєстратор – Яловчук Валерій Васильович

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Начальник відділу - Малішевська Інна Миколаївна

Відділ з питань благоустрою, комунального майна та господарського забезпечення

Начальник відділу (інспектор з цивільного захисту) – Кобилянський Олександр Олександрович

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано