VIII скликання

Депутати Білогірської селищної ради (ОТГ)VIII скликання:

№п/п Прізвище, ім'я та по батькові   Місце роботи Назва  партії від якої обрано депутата

Бондарук Володимир Васильович

Виконавчий директор, ТОВ НВА "Перлина Поділля" "За майбутнє"
2 Дем'янюк Сергій Іванович Голова ФГ "Озера" "За майбутнє"
3 Стратюк Андрій Петрович Провідний лікар Ямпільської дільниці ветеринарної медицини "За майбутнє"
4 Дідух Ірина Іванівна Директор. Білогірський опорний заклад загальної середньої освіти "За майбутнє"
5 Лосовська Наталія Анатоліївна Директор. КУ "Інклюзивно- ресурсний центр Білогірської селищної ради "За майбутнє"
6 Колеснік Володимир Федорович Збирач молока. ТОВ НВА "Перлина Поділля" "За майбутнє"
7 Лівінчук Ольга Віталіївна Генеральний директор КНП "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" "За майбутнє"
8 Любовецький Вадим Іванович Завідувач відділенням. КНП "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" "За майбутнє"
9 Мєдвєдєва Світлана Володимирівна Бухгалтер ТОВ НВА "Перлина Поділля" "За майбутнє"
10 Шубчик Людмила Вікторівна Начальник відділу ТОВ НВА "Перлина Поділля" "За майбутнє"
11 Шубчик Сергій Станіславович Голова. ФГ "Зоря" "За майбутнє"
12 Яловчук Сергій Васильович Заступник генерального директора ТОВ НВА "Перлина Поділля" "За майбутнє"
13 Ковальський Валерій Васильович Фізична особа-підприємець "За майбутнє"
14 Яремчук Наталія Володимирівна Генеральний директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білогірської селищної ради» "За майбутнє"
15 Баранчук Людмила Петрівна Керівник проєктів. Благодійна організація "Благодійний фонд МХП-громаді" "За конкретні справи"
16 Корягін Віктор Іванович Директор філії "Рідний край" ПрАТ "Зернопродукт МХП"  "За конкретні справи"
17 Яворська Людмила Славентіївна Заступник директора ТОВ фірма "Гранд" "За конкретні справи"
18 Захарків Денис Валерійович  Начальник відділу. Нетішинський міський відділ державної виконавчої служби Центрально-Західного міжрегіонального управління юстиції Міністерства юстиції "За конкретні справи"
19 Гребенюк Віктор Анатолійович Директор КП "Білогір'яспецтрансбуд" "Європейська солідарність"
20 Баранчук Ольга Василівна Начальник відділу освіти, туризму, молоді та спорту Білогірської селищної ради "Європейська солідарність"
21 Денисюк Анатолій Іванович Голова ФГ "Боровиця" "Батьківщина"
22 Мінькевич Микола Григорович тимчасово не працює "Батьківщина"
23 Охота Борис Борисович Провідний інженер ПАТ "Укртелеком" "Батьківщина"
24 Назарова Марія Яківна Провідний методист. КЗ "Центр культури та дозвілля" "Батьківщина"
25 Загоруйко Юрій Миколайович Секретар Білогірської селищної ради "Слуга народу"
26 Ніколайчук Олена Миколаївна Заступник директора КЗ "Центр надання соціальних послуг". "Слуга народу"