VIII скликання

Депутати Білогірської селищної ради (ОТГ)VIII скликання по 4 округах:

№п/п Прізвище, ім'я та по батькові Місце роботи Назва місцевої партії від якої обрано депутата
1 Бондарук Володимир Васильович Виконавчий директор, ТОВ НВА "Перлина Поділля" "За майбутнє"
2 Дем'янюк Сергій Іванович Голова ФГ "Озера" "За майбутнє"
3 Дідух Віктор Борисович Рентгенлаборант. КНП "Білогірська ЦРЛ" "За майбутнє"
4 Дідух Ірина Іванівна Директор. Білогірський опорний заклад загальної середньої освіти "За майбутнє"
5 Лосовська Наталія Анатоліївна Директор. КУ "Інклюзивно- ресурсний центр Білогірської районної ради  "За майбутнє"
6 Колеснік Володимир Федорович Збирач молока. ТОВ НВА "Перлина Поділля" "За майбутнє"
7 Лівінчук Ольга Віталіївна Завідувач відділенням. КНП "Білогірська ЦРЛ" "За майбутнє"
8 Любовецький Вадим Іванович Завідувач відділенням. КНП "Білогірська ЦРЛ" "За майбутнє"
9 Медведєва Світлана Володимирівна Бухгалтер ТОВ НВА "Перлина Поділля" "За майбутнє"
10 Шубчик Людмила Вікторівна Начальник відділу ТОВ НВА "Перлина Поділля" "За майбутнє"
11 Шубчик Сергій Станіславович Голова. ФГ "Зоря" "За майбутнє"
12 Яловчук Сергій Васильович Заступник генерального директора ТОВ НВА "Перлина Поділля" "За майбутнє"
13 Ковальський Валерій Васильович Фізична особа-підприємець "За майбутнє"
14 Яремчук Наталія Володимирівна Генеральний директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білогірського району» "За майбутнє"
15 Баранчук Людмила Петрівна Керівник проєктів. Благодійна організація "Благодійний фонд МХП-громаді" "За конкретні справи"
16 Луговий Микола Григорович Директор ТОВ "Маяк" "За конкретні справи"
17 Яворська Людмила Славентіївна Заступник директора ТОВ фірма "Гранд" "За конкретні справи"
18 Захарков Денис Валерійович  Начальник відділу. Нетішинський міський відділ державної виконавчої служби Центрально-Західного міжрегіонального управління юстиції Міністерства юстиції "За конкретні справи"
19 Гребенюк Віктор Анатолійович Директор КП "Білогір'яспецтрансбуд" "Європейська солідарність"
20 Баранчук Ольга Василівна Начальник відділу освіти,культури, молоді та спорту Білогірської селищної ради "Європейська солідарність"
21 Денисюк Анатолій Іванович Голова ФГ "Боровиця" "Батьківщина"
22 Мінькевич Микола Григорович Голова сільської ради. Малоборовицька сільська рада "Батьківщина"
23 Охота Борис Борисович Провідний інженер ПАТ "Укртелеком" "Батьківщина"
24 Назарова Марія Яківна Провідний методист. Білогірський будинок культури "Батьківщина"
25 Загоруйко Юрій Миколайович Голова. Білогірська районна державна адміністрація "Слуга народу"
26 Мусіюк Сергій Васильович Фізична особа-підприємець "Слуга народу"