У Білогірській ОТГ проведено тренінг для старост та депутатів трьох громад

Дата: 27.02.2019 16:06

27 лютого 2019 року у Білогірській селищній об’єднаній територіальній громаді Хмельницьким Центром розвитку місцевого самоврядування в рамках проекту U-LEAD з Європою “Підтримка реформи децентралізації в Україні” проведено тренінг на тему «Навчання старост і посадових осіб ОТГ». Участь у даному заході взяли в.о.старост, депутати, окремі посадові особи Білогірської, а також Новоставецької (Теофіпольський район) та Ямпільської громад.
         Радники з децентралізації та фінансів Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування Вікторія Любенчук та Наталія Любченко ознайомили присутніх з досвідом роботи інших громад нашої та сусідніх областей, відповідали на ряд питань, що стосуються різних напрямків функціонування громад та окреслено основні завдання та пріоритети розвитку.
        Участь у тренінгу, також, взяли Директор Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Микола Баюк та представник територіального управління юстиції у Хмельницькій області Світлана Новченкова. Запрошені ознайомились з законодавчою базою місцевого самоврядування та отримали відповіді щодо здійснення нотаріальних дій у старостатах, заповнення реєстраційних документів та багато інших запитань.
        Загалом робота була побудована у форматі «Діалог», що дало змогу отримати нові знання учасникам та удосконалити рівень їх професіоналізму.