Проект рішення сесії "Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік на території Білогірської селищної ради"

Дата: 05.04.2019 18:46

Керуючись ст. 143  Конституції України, п.24 ч.1 ст.26, ст. 69 "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.8, 10, 12, 212-222, 265-289, 295 Податкового кодексу України, Білогірська селищна рада

в и р і ш и л а:

1. Встановити на території Білогірської селищної ради наступні місцеві податки і збори:

1.1. Податок на майно, що складається з:

1.1.1. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,

1.1.2. транспортного податку,

1.1.3. плати за землю;

1.2. Єдиний податок;

1.3. Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами

1.4. Туристичний збір.

1.5. Збір за місця для паркування транспортних засобів

2. 2. Враховуючи п. 1 даного рішення, затвердити:

2.1. Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (додаток 1);

2.2. Положення про транспортний податок (додаток 2);

2.3. Положення про плату за землю (додаток 3);

2.4. Положення про єдиний податок (додаток 4);

2.5. Положення про акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами (додаток 5)

2.6. Положення про туристичний збір (додаток 6).

2.7. Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів (додаток 7)

2. Вважати таким, що втратило чинність   рішення 2 сесії Білогірської селищної ради 7 скликання від 15.06.2018 року № 29-2/2018  «Про встановлення місцевих податків

та зборів на 2019 рік на території Білогірської селищної ради»

3. Виконавчому комітету селищної ради оприлюднити рішення на дошці оголошень селищної ради не пізніше як у десятиденний термін з дня його прийняття та підписання.

4. Дане рішення направити в Білогірське відділення Славутської ОДПІ .

5. Рішення набуває чинності з 01 січня 2020 року.

6. Контроль за  виконанням рішення покласти на постійну  комісію з питань планування, бюджету та фінансів (голова комісії – Яловчук С.В.)

Селищний голова                                                                                       В.Мельник

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Білогірської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік на території Білогірської селищної ради»