Білогірську ОТГ відвідала делегація з Республіки Польща

Дата: 29.05.2019 15:14

Нещодавно Білогірську об’єднану територіальну громаду відвідала делегація з сусідньої Республіки Польща. У складі делегації : керівництво гміни Буженіна Сєрадського повіту Лодзького воєводства, депутати, представники різних галузей та професій іноземної громади.

На початку поточного року Білогірська ОТГ та Гміна Буженін уклали договір про партнерське співробітництво. Враховуючи розвиток добросусідських відносин і дружби між Республікою Польща та Україною, у широкому розумінні транскордонне співробітництво адміністративних одиниць місцевого самоврядування і обмін досвідом, сторони домовились про налагодження партнерства. Партнерство буде охоплювати зокрема сфери функціонування громади, галузей освіти, культури, молоді та спорту, захисту навколишнього середовища, підприємництва, охорони здоров’я та туризму, інших суспільних груп тощо.

В рамках візиту гості відвідали районний будинок культури, музей, окремі заклади освіти, тваринницьку ферму у селі Гулівці.