Сокіл-Джура

Дата: 29.05.2019 16:26

«Сокіл («Джура») : день перший.
28 травня 2019 року у лісовому масиві с.Тростянка нашої ОТГ розпочався ІІ етап військово- патріотичної гри «Сокіл(«Джура»).

Джура – це молодий юнак чи юначка, які йдуть шляхом воїна, здобувають знання, вміння, навички, щоб бути успішними в усьому. “Сокіл” (“Джура”) – це військово-патріотична гра призначена для виховання юних патріотів України. Україна має козацьку ідею, як традиційну основу для виховання патріотизму. Гра “Сокіл” (“Джура”) – чудовий приклад цьому.

У ній беруть участь 6 команд закладів освіти громади. Цей етап дитячо- юнацької військово- патріотичної гри триватиме два дні. Діти будуть випробовувати себе у змаганнях «Впоряд», «Збір та розбір автоматів», «Стрільба» (з пневматичної зброї), «Метання гранати», «Смуга перешкод», «Рятівник», «Відун», «Бівак» , «Ватра», конкурс звітів «Добре діло».