До уваги жителів Білогірської об"єднаної територіальної громади!!!

Дата: 07.06.2019 11:21

Повідомляємо, що станом на 01.06.2019 року нараховано земельний податок з фізичних осіб, податок на нерухоме майно з фізичних осіб. Сума нарахованого податку підлягає сплаті протягом 60 днів з дня вручення повідомлення.

Просимо в термін до 01.07.2019 року звернутися у відділ земельних ресурсів Білогірської ОТГ жителів смт.Білогір»я, сіл Карасиха, Тростянка, Українка і Закіт. Жителям решти населених пунктів нашої ОТГ у свої старостати - для отримання повідомлень з указаною сумою податку до сплати.

Для уникнення застосування штрафу та пені, передбачених Податковим кодексом України у разі несвоєчасної сплати податку просимо не затягувати з такою сплатою.
тел. для довідок 2-13-08.