Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 03.07.2019 11:09

02 липня 2019 року під головуванням Василя Мельника відбулось чергове засідання виконавчого комітету Білогірської селищної об’єднаної територіальної громади.

Членами виконкому прийнято відповідні рішення щодо письмових звернень жителів населених пунктів нашої громади, що надійшли до виконкому; вирішено підняти клопотання перед Хмельницьким обласним фондом підтримки індивідуального будівництва на селі щодо надання пільгового довгострокового кредиту за цільовою регіональною програмою підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та покращення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» жителю смт.Білогір’я; внесено зміни до персонального складу адміністративної комісії при виконкомі ради; затверджено відповідальних осіб, призначених за дотриманням протипожежного режиму на об’єктах Білогірської селищної ради; затверджено деякі проектно-кошторисні документації та кошториси витрат; встановлено тариф на проїзний квиток по маршрутах: «Білогір’я-Соснівка», «Білогір’я-Юрівка»; затверджено графік роботи клубних закладів на території ОТГ, план роботи виконкому на IІІ квартал 2019 року та вирішено ряд організаційних питання щодо святкування Івана Купала у населених пунктах громади.