Розпорядження селищного голови "Про початок опалювального сезону 2019-2020рр."

Дата: 09.10.2019 10:37

Місцеве самоврядування

Білогірська  селищна  рада

Білогірського району Хмельницької області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  08 жовтня 2019 року                смт. Білогір’я                             173-о

Про початок опалювального

сезону 2019-2020 рр.

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.. 7, 16 Закону України «Про житлово- комунальні послуги», п.5 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», з метою своєчасного і стабільного забезпечення об’єктів соціально-культурного призначення та інших підприємств, установ та організацій на території Білогірської селищної ради тепловою енергією в осінньо-зимовий період 2019-2020 років:

1. Підприємствам, організаціям, установам незалежно від форм власності, тепло- та газопостачальним підприємствам, розпочати опалювальний сезон 2019-2020 років по Білогірській селищній раді з 15 жовтня 2019 року за умови настання моменту встановлення середньодобової температури протягом трьох днів нижче +8°С.

2. Для перевірки надійності роботи котелень перед початком опалювального періоду провести перевірку готовності системи опалення та системи теплопостачання шляхом виконання пробного пуску, довести до споживачів дату його проведення.

3. Дане розпорядження винести на затвердження чергового засідання виконкому селищної ради.

4. Оприлюднити розпорядження шляхом розміщення оголошень на офіційному веб-сайті Білогірської селищної ради.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу з питань благоустрою та господарського забезпечення Кобилянського О.О.

Селищний голова                                                         В.Мельник