Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата: 14.11.2019 08:49

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення

обсягу стратегічної екологічної оцінки

1. Повна назва документа державного планування: Генеральний план сіл Гулівці, Жижниківці та Синютки Білогірської селищної ради - об‘єднаної територіальної громади Білогірського району Хмельницької області.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Білогірська селищна рада - об‘єднана територіальна громада Білогірського району Хмельницької області.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану с. Гулівці, Жижниківці та Синютки розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 15 листопада 2019 року на сайті Білогірської селищної ради - об‘єднаної територіальної громади (https://bilogirska-gromada.gov.ua/) та триватиме 15 днів.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану. Усі зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 30200, Хмельницька обл., Білогірський  р-н, смтБілогір‘я, вул. Шевченка44, тел. 03841-21255, 21147, 21308,  контактний email (сайту) bsr_bil@ukr.net

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану надаються протягом 15 днів.

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення

обсягу стратегічної екологічної оцінки

3. Передбачувана процедура громадського обговорення: