Білогірська селищна рада - об'єднана територіальна громада

Хмельницька область

Аналіз участі депутатів Білогірської ОТГ у роботі сесій в 2018-2019 рр

Дата: 19.02.2020 10:51
Кількість переглядів: 183

    

           У Білогірській ОТГ неодноразово підіймалося питання відвідування депутатами засідань сесій.  Протягом травня 2018-2019 р. проведено двадцять чотири сесії об’єднаної територіальної громади (10 у 2018 та 14 у 2019 році ). У раді 26 обранців, відповідно 26 округів.

 

Аналіз участі депутатів Білогірської ОТГ у роботі сесій в 2018-2019 рр.

 

 

П.І.Б. депутата ОТГ

Виборчий округ по вулицях селища та сіл

2018

 

( 10 сесій)

2019

 

( 14 сесій)

 

 

1.

Бондарук Володимир Васильович

№1, ВУЛ.МИРУ,ТКАЧУКА,ВЕСНЯНА,СОНЯЧНА,СОСНОВА,ГОГОЛЯ

10

11

2.

Кузьмук Віктор Станіславович

№2,ВУЛ.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО,ПРОВУЛ.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО,БОГУНА,1 ТРАВНЯ,8 БЕРЕЗНЯ, ПАРТИЗАНСЬКА, МОЛОДІЖНА

5

6

3.

Бартосевич Сергій Генадійович

№3,ВУЛ.ШЕВЧЕНКА(13-79),ГАЙДАМАЦЬКА,ГОРИНСЬКА, ТИХА, ПРОВ.ТИХИЙ,БОНДАРЧУКА,ПРОВУЛ.БОНДАРЧУКА,ЗАТИШНА

6

4

4.

Борщ Олександр Іванович

№4,ГАГАРІНА,КАРМЕЛЮКА,ГАЛИЦЬКОГО

6

14

5.

Галич Олександр Сергійович

№5,ВУЛ.ШЕВЧЕНКА(50-111, 81-103),ОСТРОВСЬКОГО,ВИШНЕВА,ФРАНКА

8

11

6.

Яловчук Сергій Васильович

№6,ВУЛ.ШЕВЧЕНКА(1-47,2-46),ПІДГОРАНСЬКА,ВУЛ.РИНКОВА,ПРОВ.РИНКОВИЙ,ЗАРІЧАНСЬКА

9

10

7.

Ніколайчук Олена Миколаївна

№7,ВУЛ.КОЗАЦЬКА, СТАРИЦЬКА,БИКОВА,ЗАЛІЗНИЧНА(1-37)

6

10

8.

Яворський Віктор Михайлович

№8, ВУЛ.ЦЕГЕЛЬНА,ПРОВ.ЦЕГЕЛЬНИЙ,ЗАЛІЗНИЧНА, ПРОВУЛ.ЗАЛІЗНИЧНИЙ,ЛУГОВА,ПРОРІЗНА,СЕЛО ЗАКІТ

8

12

9.

Валігура Григорій Олексійович

№9, СЕЛО КАРАСИХА

7

3

10.

Тищук Віктор Володимирович

№10, СЕЛО ТРОСТЯНКА

СЕЛО УКРАЇНКА

10

13

11.

Тарасюк Володимир Андрійович

№11, СЕЛО КВІТНЕВЕ, СЕЛО СОСНІВОЧКА

8

11

12.

Панчук Олена Володимирівна

№12, СЕЛО ВЕСНЯНЕ

7

10

13.

Гутевич Тетяна Анатоліївна

№13, СЕЛО СОСНІВКА

8

10

14.

Аньол Михайло Карлович

№14, ЖИЖНИКІВЦІ, СЕЛО ГУЛІВЦІ (ВУЛ.БЕРЕГОВА,МОЛОДІЖНА, ПРОВУЛ.МОЛОДІЖНИЙ,ФРАНКА,ЛІСОВА,ПРИБРЕЖНА

8

11

15.

Шубчик Сергій Станіславович

№15, СЕЛО СИНЮТКИ,СЕЛО ГУЛІВЦІ(ВУЛ.МИРУ, ПРОВУЛ.МИРУ,ПІДЛІСНА,ВЕСНЯНА,ЛЕСІ УКРАЇНКИ

6

5

16.

Матвієць Володимир Петрович

№ 16, СЕЛО СТАВИЩАНИ ЛІСКИ, БАЙМАКИ

10

14

17.

Рачунь Віктор Миколайович

№17, СЕЛО КАЩЕНЦІ

6

9

18.

Руда Ганна Прокопівна

№18, СЕЛО СИВКИ, МІЖГІР’Я

10

13

19.

Стратюк Андрій Петрович

№19, СЕЛО МОКРОВОЛЯ(ВУЛ.ВЕРБОВА,ЗАРІЧНА,ЛЕСІ УКРАЇНКИ)

8

10

20.

Варчак Надія Михайлівна

№20, СЕЛО МОКРОВОЛЯ(ВУЛ.МОЛОДІЖНА,ПОЛЬОВА,ШЕВЧЕНКА)

7

7

21.

Шубчик Людмила Вікторівна

№21, СЕЛО ОКІП

7

9

22.

Дідух Віктор Борисович

№22, СЕЛО ЖЕМЕЛИНЦІ(ВУЛ.ЗАГІРСЬКА, ШЕВЧЕНКА)

10

14

23.

Король Ірина Євстахіївна

№23, СЕЛО ЖЕМЕЛИНЦІ(ВУЛ.ЗАРІЧНА,ЛІСОВА,САДОВА)

10

11

24.

Ніколайчук Людмила Василівна

№24 , СЕЛО ЮРІВКА

10

11

25.

Мусіюк Сергій Васильович

№25, СЕЛО ВЕЛИКІ КАЛЕТИНЦІ

7

5

26.

Ковальський Валерій Васильович

№26, СЕЛО ШУНЬКИ

8

11

 

               Секретар ради                                                                   В.Матвієць

    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування