Готуємося до нового навчального року

Дата: 10.07.2020 14:32

Класні журнали – один із основних атрибутів закладу загальної середньої освіти. Тут фіксується інформація стосовно рівня навчальних досягнень здобувачів освіти, стану відвідування  тощо. Саме тому забезпечення шкіл цією документацією стало традиційним завданням селищної ради до початку навчального року.

Цьогоріч селищною радою вже здійснено придбання класних журналів. При цьому завдяки закупівельній системі «Prozorro» вдалося зекономити бюджетні кошти на суму 6696,00 грн.

Залишається сподіватися, що з 1 вересня класні журнали в закладах освіти будуть (заповнюватися) вестися вже не в форматі дистанційного навчання.