Підготовка до нового навчального року продовжується...

Дата: 15.07.2020 15:42

Без будівельних матеріалів не обійдеться жоден ремонт, чи то поточний, чи то капітальний, а тому  для  закладів освіти громади було придбано необхідні для цього матеріали: фарбу, цемент, вапно, водо емульсію та інші супутні матеріали.

Впродовж цих днів усі заклади освіти в рамках підготовки до роботи в новому навчальному році отримали дані будівельні матеріали. Селищна рада з кожним  роком намагається збільшити видатки на зазначені потреби, аби   не залучати батьківські кошти. Сподіваємось, що до початку нового навчального року у всіх школах та садках громади будуть  створені комфортні умови для навчання і виховання школярів та дошкільнят.