Розпочато роботи з капітального ремонту(вимощення) внутрішнього двору Білогірського ліцею

Дата: 28.07.2020 15:57

28 липня розпочато роботи з капітального ремонту(вимощення) внутрішнього двору Білогірського ліцею.

Створення належних умов для навчання учнів Білогірського ліцею ім. І.О. Ткачука – одне з пріоритетних завдань Білогірської об’єднаної територіальної громади. Відповідно до Програми соціально-економічного розвитку на 2020 рік розпочато виконання робіт по реалізації проекту «Капітальний ремонт (вимощення та благоустрій) внутрішнього двору Білогірського ліцею ім. І.О. Ткачука Білогірської селищної ради за адресою: вул. Шевченка, 89 смт.Білогір’я Білогірського району Хмельницької області». На дані потреби в бюджеті селищної ради було закладено кошти в сумі 799 916,00 грн. За результатами спрощеної закупівлі в системі «Prozorro» переможцем стало ТОВ «Архітектоніка», завдяки чому було зекономлено 62 497 грн. місцевого бюджету.