Віталій Прокопович презентував свою третю збірку віршів

Дата: 31.07.2020 16:19

Білогірський край завжди славився майстрами пера. Леонід Закордонець, Микола Величко, Микола Федунець – автори, творчість яких прославляє Білогірщину. Цілком заслужено до найвідоміших поетів громади можна віднести і талановитого Віталія Прокоповича, котрий сьогодні презентував уже третю свою збірку віршів - «Філософія життя».

В ході заходу ведуча Любов Особська розповіла про попередні творчі доробки Віталія і його становлення як поета. Чудовим мірилом творчості молодого автора стало висловлювання отця Павла Горая, який порівняв молодого автора з видатною українською поетесою Ліною Костенко. Пролунали музичні вітання від директора Квітневського будинку культури Олени Ольшевської, соліста РБК Юрія Гаврилюка. У виконанні друзів та шанувальників творчості Віталія Прокоповича прозвучали віршовані рядки його творів.

Захід було проведено Білогірським РБК(директор Анжела Дзицюк), РЦБС(директор Галина Мартинюк) та Білогірською селищною радою. Від голови громади Василя Мельника Віталію Прокоповичу був переданий подарунок, як стимул до випуску нових книг.

По закінченню презентації, всі бажаючі отримали змогу придбати збірку, частину коштів від продажі якої Віталій Прокопович запланував передати на лікування Артема Юзвика.