Завершені роботи по проекту «Капітальний ремонт внутрішнього двору Білогірського ліцею ім. І.О. Ткачука

Дата: 31.08.2020 16:30

Створення умов для навчання та виховання дітей завжди було одним із головних завдань Білогірської селищної ради та кожного її закладу освіти. Крім того, що освітнє середовище має бути безпечним, важливо, або воно було комфортним та привабливим.

Відповідно до Програми соціально-економічного розвитку на 2020 рік були завершені роботи по проекту «Капітальний ремонт (вимощення та благоустрій) внутрішнього двору Білогірського ліцею ім. І.О. Ткачука Білогірської селищної ради за адресою: вул. Шевченка, 89 смт. Білогір’я Білогірського району Хмельницької області».

В ході проведення капітального ремонту були виконані роботи по розбиранню асфальтобетонного покриття, ущільненню ґрунту пневматичними трамбівками, улаштуванню пiдстильних та вирiвнювальних шарів основи iз щебеню, укладанню тротуарної плитки.

Крім того, заклади освіти належним чиним підготували класні кімнати, групи, кабінети до нового навчального року.