Відбувся турнір по міні-футболу присвячений Дню фізичної культури та спорту

Дата: 14.09.2020 11:44

12 вересня 2020 року на відкритому спортивному майданчику Білогірського ліцею з нагоди Дня фізичної культури та спорту відбувся турнір по міні-футболу. Ініціатором та організатором турніру стала Білогірська ДЮСШ, котра була заявлена також у якості одного із учасників змагань.

Відкривала турнір товариська гра за участю дитячої групи Білогірського ДЮСШ та команди «Перлина Поділля" районного будинку культури. В самому ж турнірі прийняло участь п’ять команд. Окрім Білогірської ДЮСШ за головний приз також змагалися:

"Ураган" с.Загірці Ланівецького району;

"Патріот" смт. Ямпіль;

"Акапулько" смт.Білогір'я;

"АІК" смт.Білогір'я.

Форматом турніру стала колова система, згідно якої всі команди зіграли очні поєдинки між собою. За підсумками десяти зіграних матчів групи кращою командою турніру стала Білогірська ДЮСШ. Віце-чемпіоном стала команда «АІК», третє місце дісталось команді «Патріот» з смт. Ямпіль. Команди «Ураган» та «Акапулько» зайняли четверте та п’яте місце відповідно.

Учасники були нагороджені кубком, дипломами відповідних ступенів та грошовими преміями! Організатори змагань дякують за сприяння у проведенні турніру генеральному директору ТОВ НВА "Перлина Поділля" Іващуку Сергію Петровичу.

Кращим гравцем турніру було визнано - Попенка Володимира з команди "Патріот".

Кращим воротарем - Михайловського Юрія з команди "ДЮСШ".

Фото без описуФото без опису