Рада скоротила термін оприлюднення рішень органів місцевого самоврядування

Дата: 16.09.2020 08:05

Вчора, 15 вересня, на засіданні Верховної ради прийнято Закон «Про внесення змін до статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" щодо зменшення строку оприлюднення проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування».

Зокрема, законом вдосконалюються положення Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо встановлення строку оприлюднення проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування з метою оптимізації роботи органів представницької влади, надання суспільству якісної, оперативної інформації для забезпечення більш оперативної та ефективної реалізації прав та інтересів територіальних громад сіл, селищ та міст.

Для цього вносяться зміни до частини третьої статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», які передбачають, що проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 10 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття.

Проєкт Закону зареєстровано за № 2228.

Джерело - Судово-юридична газета