Білогірська селищна рада - територіальна громада
Хмельницька область

Уряд змінив критерії поділу регіонів на рівні епідемічної небезпеки

Дата: 18.09.2020 15:48
Кількість переглядів: 468

Фото без опису

Ка­бі­нет Мі­ніс­трів Ук­ра­їни дос­лу­хав­ся до місь­ких го­лів міст об­ласних цен­трів та прий­няв 16 ве­рес­ня рі­шен­ня про вне­сен­ня змін до пос­та­но­ви Ка­бі­не­ту Мі­ніс­трів Ук­ра­їни від 22 лип­ня 2020 ро­ку № 641 «Про вста­нов­лення ка­ран­ти­ну та зап­ро­вад­ження по­си­ле­них про­ти­епі­де­міч­них за­хо­дів на те­ри­то­рії із знач­ним по­ши­рен­ням гос­трої рес­пі­ра­тор­ної хво­ро­би COVID-19, спри­чи­не­ної ко­ро­на­ві­ру­сом SARS-CoV-2». Рі­шен­ня прий­ня­то за ре­зуль­та­та­ми он­лайн-зус­трі­чі «Дот­ри­ман­ня про­ти­епі­де­міч­них за­хо­дів» за учас­тю Мі­ніс­тра охо­ро­ни здо­ров’я Ук­ра­їни Мак­си­ма Сте­па­но­ва, місь­ких го­лів об­ласних цен­трів-чле­нів АМУ та ме­ра міс­та Ки­єва, Го­ло­ви Асо­ці­ації міст Ук­ра­їни Ві­та­лій Клич­ко та ви­ко­нав­чо­го ди­рек­то­ра АМУ Олек­сан­дра Сло­бо­жа­на.

На за­сі­дан­ні Уря­ду Асо­ці­ацію міст пред­став­ляв Олек­сандр Сло­бо­жан. Він по­дя­ку­вав Мі­ніс­тру охо­ро­ни здо­ров’я Мак­си­му Сте­па­но­ву за іні­ці­атив­ну зус­тріч та до­сяг­ну­ті до­мов­ле­нос­ті, а та­кож звер­нувся до Прем’єр-мі­ніс­тра Ук­ра­їни Де­ни­са Шми­га­ля з про­хан­ням що­до до­оп­ра­цю­ван­ня пос­та­но­ви в од­но­ден­ний тер­мін з за­лу­чен­ням АМУ.

На­ра­зі МОЗ Ук­ра­їни вра­ху­ва­ло про­по­зи­ції АМУ що­до пе­рег­ля­ду кри­те­рі­їв за­бо­ро­ни на те­ри­то­рії ре­гі­онів (ад­мі­ніс­тра­тив­но-те­ри­то­рі­аль­ної оди­ни­ці) з вста­нов­ле­ни­ми «жов­тим» та «по­ма­ран­че­вим» рів­ня­ми епі­де­міч­ної не­без­пе­ки по­ши­рен­ня COVID-19, а са­ме:

  • вилучено в «помаранчевій» зоні заборону перевезення пасажирів автомобільним (крім таксі) та міським електричним транспортом у міському, приміському, міжміському, міжрайонному сполученні у кількості більш як 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначених в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду. Діятиме норма про перевезення кількості як кількість місць для сидіння.
  • прийнято рішення про залучення представників регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій до роботи Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі віднесення міста до «червоної» зони для прийняття колегіального рішення про встановлення заборон;
  • дозволено проведення у «помаранчевій» зоні проведення культурних заходів;
  • дозволено відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
  • у «зеленій» та «жовтій» зонах буде заборонено відвідування закладів освіти у разі, якщо на самоізоляції перебуває більше 50 % здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

На­га­да­ємо, місь­кі го­ло­ви до­сяг­ли до­мов­ле­нос­ті з Мі­ніс­тром охо­ро­ни здо­ров’я про пом’як­шення кри­те­рі­їв по­ді­лу на зо­ни рів­нів епі­де­міч­ної не­без­пе­ки.

Джерело


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь