Голова Білогірської ОТГ та директор ТЦСО привітали учасників партизанського руху з Днем партизанської слави

Дата: 22.09.2020 16:35

Щорічно 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято відзначається як данина всенародної поваги та увічнення пам’яті до тих, хто в суворий воєнний час боровся в глибокому тилу ворога. Це - державне визнання внеску партизанів і підпільників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі. Не стала винятком і Білогірщина.

Голова Білогірської селищної ради Василь Мельник та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зоя Басок відвідали на дому учасників партизанського руху.

Завдячуючи голові Білогірської об’єднаної територіальної громади Василю Мельнику було сформовано та роздано продуктові набори.

Ми складаємо шану тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя несе біль від ран, дякуємо Вам за відвагу, мужність та відданість рідній землі. Бажаємо усім Вам та Вашим близьким міцного здоров`я, щастя, сімейного затишку та невичерпної життєвої енергії.