Завершуються роботи по ремонту доріг в напрямку сіл Жижниківці та Варивідки

Дата: 25.09.2020 17:18

Однією з найбільших проблем нашої країни та громади в цілому являються дороги. Ні для кого не секрет, що для того щоб привести автомобільні шляхи до ідеального стану потрібні величезні кошти. Тим не менше крок за кроком по всій країні проводиться ремонт дорожнього покриття і Білогірська об’єднана територіальна громада не виключення.

Завдяки сприянню депутата обласної ради від Білогірського району Іващука Сергія в обласну програму ремонту автомобільних доріг на 2020-2022 рік було включено вісім об’єктів на території нашого району, котрі були затверджені очільниками ОТГ. Наразі завершуються роботи по капітальному ремонту доріг в напрямку до сіл Варивідки та Жижниківці, завершений ремонт моста до села Сушівці. Найближчим часом будуть розпочаті роботи по ремонту дороги Білогір'я -Залужжя.

Також в обласну програму автомобільних доріг на 2021-2022 рік включені дороги в напрямку від В.Калетинець до Юрівки, від Шуньок до Гурщини, в селі Соснівка з під’їздом до Соснівочки, з Варивідок до Сушовець, та до Човгузова у ямпільському напрямку.