З Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 01.11.2020 09:29

Першої неділі листопада, розпочинаючи з 1999 року, по всій Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Чи можливо переоцінити важливість цієї професії в наші дні? Це не просто робота – це покликання душі, адже налагодити зв’язок між людьми, підтримувати їх незалежно від віку чи соціального статусу, надавати допомогу в найскладніших ситуаціях, в таких випадках одних лише професійних умінь досить часто буває недостатньо, тут потрібне добре і чуйне серце.

З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші привітання. Бажаю міцного здоров’я, оптимізму та злагоди у сім’ях. Нехай кожний ваш день буде наповнений щирими посмішками та словами подяки, а кожна ваша добра справа повертається вам сторицею. Зі святом!

Василь Мельник