З Днем Залізничника!

Дата: 04.11.2020 08:34

Щорічного 4 листопада в Україні відзначається День Залізничника. Ця дата не випадково обрана для святкування дня працівників залізничного транспорту, адже 159 років тому в цей день до України прибув перший поїзд «Ярослав» кінцевою зупинкою котрого було місто Львів. Саме з цього дня й розпочинається історія української залізниці.

В цей святковий день хочеться привітати провідників, машиністів, диспетчерів, чергових станцій, усіх хто причетний до цього свята. Бажаю щастя, добробуту та злагоди у сім’ях, нехай ваш життєвий шлях буде таким же довгим, як залізничні колії. Бажаю впевнено йти до мети, неначе локомотив та завжди вкладатися у графік. Легкої вам дороги та адекватних пасажирів. Зі святом!

Василь Мельник