З Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2020 08:56

Чи не головним надбанням кожної держави являється культура. Вона уособлює в собі звичаї та традиції, творчі здобутки та пам’ятки мистецтва, усі духовні цінності створені людиною.

Сьогодні в Україні відзначається День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Споконвіку ваша праця звеличувала Україну, прославляла її за кордоном, являлась вираженням національної ідеї, оберегами історичної пам’яті.

В цей день прийміть найщиріші привітання з вашим професійним святом. Бажаю міцного здоров’я, благополуччя та добра вам та вашим сім’ям. Нехай всі ваші творчі проєкти втіляться в реальність, а ваша праця отримує гідну оцінку, як від сучасників, так і наступних поколінь.

Василь Мельник