З Днем працівників сільського господарства!

Дата: 15.11.2020 08:37

Україна споконвіку славилася своїми родючими землями та працьовитими людьми. Увесь світ знає нашу країну, як міцну аграрну державу процвітання якої багато в чому залежить від хліборобів, аграріїв, фермерів.

Розпочинаючи з 1993 року в третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства. З нагоди свята хочеться привітати усіх причетних до цієї важкої та надзвичайно важливої професії. Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, завжди хороших урожаїв та успішних результатів у вашій роботі. Нехай ваші плани завжди втілюються в реальність, а всі проблеми та незгоди обходять вас стороною.

Голова Білогірської селищної ради - Василь Мельник