З Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку

Дата: 16.11.2020 09:39

Сьогодні в Україні відзначається День працівників радіо, телебачення та зв'язку. 16 листопада не випадкова дата, адже в цей день 96 років тому в ефірі українського радіо прозвучала перша радіопередача.

Уявити сьогодення без людей цієї професії практично неможливо, своєю працею вони формують наш інформаційний простір та тримають нас у курсі всіх важливих подій. Завдяки вам мільйони людей по всьому світу мають змогу отримувати найважливіші новини. З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші привітання. Бажаю міцного здоров’я, злагоди у сім’ях та невичерпної енергії. Нехай ваша інформація завжди буде оперативною, а контент унікальним. Зі святом!

Голова Білогірської селищної ради - Василь Мельник