Відбулася перша сесія Білогірської селищної ради VIII скликання

Дата: 08.12.2020 14:49

Фото без опису8 грудня відбулася перша сесія Білогірської селищної ради VIII скликання.

Засідання ради відкрив голова Білогірської територіальної виборчої комісії Руслан Мазур, котрий зачитав результати місцевих виборів голови та депутатів Білогірської селищної ради. Відповідно до протоколу головою Білогірської селищної ради було обрано Василя Мельника, який склав присягу та отримав посвідчення селищного голови. Також до своїх повноважень приступив обновлений депутатський корпус у складі 26 народних обранців, які також отримали відповідні посвідчення. Хвилиною мовчання було вшановано секретаря Білогірської селищної ради VII скликання Володимира Матвійця.

На першій сесії депутатами було розглянуто та прийнято відповідні рішення:

? про утворення лічильної комісії Білогірської селищної ради;

? про обрання секретаря селищної ради. За результатами таємного голосування секретарем було обрано Юрія Загоруйко;

? про затвердження кандидатури на посаду першого заступника селищного голови. Першим заступником селищного голови було затверджено Сергія Мусіюка;

? про утворення постійних комісій селищної ради, затвердження їх складу, обрання голів комісії та затвердження положення про комісії;

? про початок процедури припинення у зв’язку із реорганізацією Вікнинської, Вільшанецької, Великоборовицької, Денисівської, Залузької, Коритненської, Кур’янківської, Малоборовицької, Перерослівської, Семенівської, Сушовецької, Хорошівської, Йосиповецької сільських рад шляхом приєднання до Білогірської селищної ради.