З Новим 2021 роком!

Дата: 31.12.2020 09:34

Шановні жителі Білогірської громади!

Підходить до завершення 2020 рік, рік непростий, сповнений різноманітними перешкодами, труднощами, проблемами, чого тільки пандемія коронавірусу коштує. Проте, оглядаючись назад, можна сміливо сказати, ми пройшли його з гідно піднятою головою. Так, не обійшлося без помилок, проте було й багато досягнень, про що повідомлялося на офіційних сторінках Білогірської селищної ради.

У новому році хочеться побажати кожному насамперед здоров’я, наскільки це важливо кожен з нас усвідомив в році, що минає. Бажаю, щоб рік Білого Металевого Бика став для вас переломним, роком здобутків та великих успіхів. Нехай у сім’ях кожного мешканця Білогірської громади панує мир та злагода, а всі протиріччя та незгоди залишаться у 2020 році разом з останнім ударом курантів.

З найщирішими побажаннями,

голова Білогірської селищної ради Василь МЕЛЬНИК