Опитування для розробки Стратегії розвитку Білогірської громади

Дата: 18.01.2021 09:05

Що являє собою Стратегія розвитку? Це важливий документ, який визначатиме пріоритетні напрямки розвитку громади на найближчі роки. Стратегія розвитку Білогірської громади  - це своєрідний орієнтир: на що потрібно звернути увагу, які головні проблеми, що потрібно робити негайно, а що для мешканців громади не першочергове, та як цього досягти.

Для створення дійсно ефективної стратегії необхідно залучити максимально можливе коло представників громади та бізнесу, об’єднати прогресивність молоді та досвід і знання старшого покоління, зібрати найкращі ідеї, проєкти, врахувати навіть найменші нюанси. Подібні кроки робляться для того,  щоб кожний мешканець, підприємець чи лідер громадської думки знав і розумів: КУДИ і ЯК громада буде рухатись наступні роки.

Сьогодні завдяки Програмі ULEAD з Європою ми отримали можливість консультаційного супроводу розробки стратегічного документу за що щиро вдячні експерту з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Тетяні Тимошенко та керівнику Хмельницького регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Дмитру Василенку.

Тепер слово за мешканцями громади, адже саме ваш голос буде вирішальним, саме фінальні результати опитування визначать майбутні пріоритети. Тому просимо долучитися до даного процесу усіх небайдужих жителів та надіємось що разом ми зможемо зробити нашу громаду кращою, успішною та перспективною. Свій голос, своє бачення кожен може висловити пройшовши опитування за нижче вказаними посиланнями.

ОПИТУВАННЯ:

1. Анкета "Опитування мешканців Білогірської громади"

2. Анкета "Опитування для бізнесу"

3. Соціальне опитування