ОБҐРУНТУВАННЯ застосування процедури відкритих торгів згідно предмета закупівлі «Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин – А92, дизельне паливо)»

Дата: 21.01.2021 16:57

1. Найменування замовника: КНП «Білогірська ЦРЛ» Білогірського районну Хмельницької області

1.1. Місцезнаходження  замовника: смт. Білогір’я, вул. Миру, буд.1

1.2. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 02004172

1.3. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: «Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"  ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин – А92, дизельне паливо)»

3. Джерело фінансування закупівлі: місцевий бюджет

3.1. Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета  закупівлі:            296 250.00 грн (двісті дев’яносто шість тисяч двісті п’ятдесят гривень 00 коп.)

4. Вид закупівлі: відкриті торги

4.1. Дата прийняття тендерним комітетом рішення про застосування процедури відкритих торгів по закупівлі: 19.01.2021 року

5. Опис закупівлі:

Бензин А – 92 – 8 500 л. (ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» та екологічному стандарту ЄВРО-5).

Дизельне паливо – 3 500 л. (ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» та екологічному стандарту ЄВРО-5).

АЗС Учасника, через які  буде здійснюватися реалізація  бензину та дизельного пального, повинні  знаходиться за місцезнаходженням АЗС Учасника на території смт. Білогір’я, Білогірський р-н, Хмельницька обл. Учасник має підтвердити знаходження не менше однієї власної або орендованої/партнерської АЗС та надати перелік таких АЗС (вказати їхні адреси, назви, види палива, що пропонуються до реалізації) у складі тендерної пропозиції

Придбання  палива буде здійснюватися Покупцем по талонах  (бланках-дозволах) зі строком дії не менше ніж до 1 року. Заправка паливом повинна здійснюватися цілодобово на відповідних АЗС Учасника,  перелік та місцезнаходження яких пропонується Учасником у тендерній пропозиції. Отримання талонів (бланків-дозволів) від Учасника Замовнику проводиться протягом 2021 року частинами за узгодженням сторін.

6. Умова застосування процедури відкритих торгів проведення закупівлі: Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII.

7. Обґрунтування обсягів закупівлі: згідно проведеного аналізу витрат за 2020 рік.

8. Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі: згідно інформації зібраної для підготовки до проведення закупівлі з електронних ресурсів (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/detail/ https://finance.i.ua/fuel/) очікувана ціна одного літра в Хмельницькій області: бензину А-92 – 24,11 грн. та дизельного палива – 24,62 грн.

Голова тендерного комітету                                                                                                Різак І.І.