Медичні працівники ЦРЛ та ПМСД Білогірської громади отримали страхування на випадок зараження COVID-19

Дата: 25.01.2021 15:35

Швидкий відтік кваліфікованих кадрів став одним з головних викликів сьогодення. Пандемія коронавірусу створила нові проблеми по яких рішення назрівали вже давно. Медична сфера одна з перших, яка відчула на собі наслідки пандемії, тому й не дивно, що проблеми медпрацівників, їх безпека та належне страхування стояли на порядку денному в першу чергу.

Сьогодні в приміщенні Білогірської ЦРЛ в рамках програми ініційованої головою Хмельницької ОДА Віолетою Лабазюк та за сприяння депутата Хмельницької ОДА Сергія Іващука відбулося вручення страхових полісів Оранта(на випадок COVID-19) працівникам ЦРЛ та ПМСД Білогірської громади у кількості 100 шт. Попри цю без сумніву приємну подію, маємо надію, що ні один з послідовників Гіппократа не зіткнеться з проблемою необхідності застосування полісу.