СБУ попередила нелегальне ввезення і збут в Україні контрафактних цигарок

Дата: 08.02.2021 13:53

Оперативники Управління СБУ у Хмельницькій області  спільно з працівниками фіскальної служби під процесуальним керівництвом прокуратури заблокували схему ввезення і збуту в Україні контрафактних підакцизних тютюнових товарів. Встановлено, що нелегальні поставки організували п’ятеро жителів Хмельницької та  Одеської областей. Контрафакт вони переправляли до нашої країни через транспортну компанію під виглядом доставки товарів широкого вжитку. Збували підробку оптовими партіями та реалізовували через мережі роздрібної торгівлі по всій Україні.

У межах раніше розпочатого кримінального провадження правоохоронці провели обшуки на складських приміщеннях перевізника у Хмельницькому. Під час слідчих дій вилучено партію контрафактної тютюнової продукції на понад 200 тисяч гривень.

Наразі за даним фактом тривають слідчі дії. Встановлюються всі обставин оборудок та коло осіб, причетних до незаконної діяльності.

Пресгрупа УСБУ у Хмельницькій області