Свій 90-річний ювілей відзначила жителька Білогірської громади Бондар Надія Феофілівна

Дата: 09.02.2021 16:54

Добра, чуйна, набожна - саме так характеризують Бондар Надію Феофілівну її знайомі. Бабуся чотирьох внуків, прабабуся трьох правнуків та прапрабабуся однієї праправнучки – далеко не кожен має змогу похвалитися такими досягненнями. Все своє життя вона вірою та правдою трудилася на благо Білогірського краю: цегельний завод, РЕМ завод, де б не працювала ювілярка, скрізь про неї згадують з щирістю та вдячною посмішкою.

Учора Надія Феофілівна відзначила своє 90-річчя. До привітань іменинниці приєдналися працівники Білогірської селищної ради. Слова подяки ювілярці висловив заступник селищного голови Сергій Мусіюк. Хочеться побажати Надії Феофілівні насамперед здоров’я, побільше радісних миттєвостей, турботи від близьких та щирих і позитивних емоцій. Зі святом!

Спільнота Білогірської громади в Viber - https://is.gd/bxJsAV