Відбулися заходи до дня вшанування Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 13:51

Революція гідності – сторінка української історії, яка назавжди змінила свідомість наших громадян. Трагічні події зимових днів 2013-2014 років чітко показали прагнення нашого народу: курс на європейські цінності, боротьба проти несправедливості, бажання кращого майбутнього для себе та своїх нащадків.

20 лютого Україна вшановує пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні. В ході запеклих протистоянь, в період з 18 по 20 лютого загинуло 77 справжніх патріотів своєї держави. Всього, за три місяці революції небесний полк поповнися 107 Героями України.

Сьогодні з нагоди Дня вшанування пам’яті загиблих під час Революції Гідності відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку. В заході взяли участь секретар ради Білогірської селищної ради Юрій Загоруйко, комісар Білогірського РТЦК та СП Ігор Новосядлий, представники культури, освіти та духовенства.

Вічна пам’ять героям! Герої не вмирають!