Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБіНС

Дата: 23.02.2021 16:39

Погіршення епідеміологічної ситуації та зростання кількості хворих на коронавірус COVID-19 в Білогірській громаді стали причиною позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Під головуванням секретаря ради Юрія Загоруйко були обговорені заходи щодо попередження на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Комісією було вирішено:

Керівникам «КНП Білогірської багатопрофільної лікарні» (Лівінчук О.В.) та КНП «Білогірський центр первинної медико-санітарної допомоги» Білогірської селищної ради (Яремчук Н.В.) організувати забезпечення створення запасів засобів індивідуального захисту, лікарських засобів та медичних виробів, збереження обсягів надання медичної допомоги хворим та при потребі додаткове розгортання ліжкового фонду при погіршенні епід.ситуації.

Керівникам закладів охорони здоров’я проаналізувати стан захворюваності населення на грип (ГРВІ) та забезпечити направлення матеріалу для проведення досліджень вказаної категорії хворих методом ПЛР – тестування відповідно стандартів охорони здоров’я, а також підвищити контроль за дотриманням правил пожежної та техногенної безпеки при організації та проведенні робіт із зберіганням та використанням кисню для надання медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Керівникам комунальних установ Білогірської селищної ради, Сектору поліцейської діяльності №1 Шепетівського районного управління ГУНП в Хмельницькій області, спільно з Білогірським районним управлінням Держпродспоживслужби в Хмельницькій області забезпечити: виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 року зі змінами та проведення широкої роз’яснювальної роботи щодо профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19.