Команда Білогірської ДЮСШ з гандболу зайняла третє місце на турнірі в Хмельницькому

Дата: 26.02.2021 18:05

25 лютого 2021 року команда Білогірської ДЮСШ з гандболу (дівчатка) приймали активну участь у відкритому гандбольному турнірі м.Хмельницький серед дівчат 2008-2009 р.н присвяченому Дню Соборності України.

В змаганнях приймали участь команди ДЮСШ міст Хмельницького, Красилова, Волочиська, Кам'яниця Подільського, та смт.Білогір'я. Дівчатка Білогірської ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Подолянчук Марини Олександрівни показали свої вміння здобуті під час навчально-тренувального процесу перемігши команди з міст Волочиська та Кам'янця Подільського, де посіли почесне 3-місце! З чим ми їх і вітаємо!!!