В селі Великі Калетинці відбувся захід до свята весни

Дата: 26.02.2021 19:26

З давніх давен в українському фольклорі весна виступала у образі молодої дівчини, адже так, як і жінка дає нове життя, так і дана пора року дає старт усьому живому, а тому й символічно, що саме весною відзначається Міжнародний жіночий день.

Сьогодні з нагоди прийдешнього свята в сільському клубі села Великі Калетинці відбувся захід до свята весни. В честь присутніх жінок був організований святковий концерт. З вітальними словом виступив депутат Хмельницької обласної ради Сергій Іващук. Найкращі представниці трудового колективу села Юрівка були нагороджені подяками з рук заступника селищного голови Сергія Мусіюка. Також в заході взяли участь депутат Шепетівської районної ради Валентин Лосовський, депутати Білогірської селищної ради Сергій Яловчук та Світлана Медведєва, а також місцевий староста Петро Данилюк, які приєдналися до привітань з майбутнім святом.

За чудову атмосферу і настрій відповідали працівники Білогірського будинку культури, чий виступ неодноразово супроводжувався гучними оплесками.