В селі Залужжя відбувся захід до дня 8 Березня

Дата: 04.03.2021 14:31

Привітань багато не буває, особливо коли мова йде про представниць прекрасної статі. Сьогодні свою порцію уваги й вітань отримали жінки Старостинського округу №4. З нагоди прийдешнього свята Міжнародного дня жінок в місцевому клубі села Залужжя відбувся святковий концерт Білогірського будинку культури.

З нагоди свята захід відвідав депутат Хмельницької обласної ради Сергій Іващук, котрий привітав зі світлим святом весни всіх присутніх. Найкращим представницям трудового колективу села Залужжя та прилеглих сіл із рук заступника селищного голови Романа Муляра та депутата Білогірської селищної ради Сергія Яловчука були передані подяки за сумлінну працю. Також на заході були присутні депутат Шепетівської районної ради Валентин Лосовський, депутати Білогірської селищної ради Світлана Медведєва та Володимир Колеснік, а також місцевий староста Анатолій Лободовський. В ході заходу всім присутнім був розданий святковий коровай випечений місцевими майстринями.