В Білогірському територіальному центрі соціального обслуговування привітали жінок з Міжнародним жіночим днем

Дата: 04.03.2021 15:34

Сьогодні в Білогірському територіальному центрі відбувся захід до Міжнародного жіночого дня. З нагоди свята 8 березня жінок привітав секретар Білогірської селищної ради Юрій Загоруйко, відзначивши їх внесок в розвиток та процвітання Білогірського краю. З вітальними словами виступив депутат Шепетівської районної ради Валентин Лосовський, який від імені генерального директора ТОВ НВА «Перлина Поділля» Сергія Іващука вручив присутнім пам’ятні подарунки.

У виконанні колективу Білогірського будинку культури пролунали святкові музичні композиції, які вкотре нагадали про наближення світлого свята весни. Захід був організований директором Білогірського територіального центру соціального обслуговування Зоєю Басок.

Ще раз зі святом, дорогі жінки!