Відбувся концерт Білогірської школи мистецтв присвячений до дня 8 Березня

Дата: 04.03.2021 18:46

Білогірська громада має талант! В цьому переконуєшся, коли спостерігаєш за зовсім юними обдаруваннями школи мистецтв Білогірської селищної ради. Неймовірні голоси, ритмічні рухи в танцях, мелодійна гра на фортепіано, на концерті присвяченому Міжнародному жіночому дню було все: і радість, і емоції, і головне - відчуття приближення свята.

Зі словами привітання з нагоди дня 8 Березня виступив заступник селищного голови Роман Муляр, який відзначив роль директора Білогірської школи мистецтв Маргарити Баранової в розвитку мистецтва на території громади. Приємний подарунок на потреби БТШ від імені генерального директора ТОВ НВА «Перлина Поділля» Сергія Іващука вручив його заступник та депутат Білогірської селищної ради Сергій Яловчук.

Хочеться вірити, що подібні заходи будуть проходити частіше, адже діти – наше майбутнє, і судячи по сьогоднішньому виступу майбутнє Білогірської громади обіцяє бути яскравим.