Представники Білогірської селищної ради привітали жінок сіл Сивки, Кащенці і інших прилеглих сіл з 8 Березням

Дата: 05.03.2021 19:04

Не зважаючи на холод та снігопад справжнє свято весни завітало до сільський клубів сіл Сивки та Кащенці. Напередодні Міжнародного жіночого дня заступник Білогірського селищного голови Роман Муляр привітав всіх присутніх з прийдешнім святом вручивши кращим представницям місцевого трудового колективу грамоти за сумлінну працю.

Від імені генерального директора ТОВ НВА «Перлина Поділля» Сергія Іващука з 8 березням жінок привітав його заступник та депутат Білогірської селищної ради Сергій Яловчук. Також в заході взяли участь депутат Білогірської селищної ради Світлана Медведєва, керівник ФГ «Вільний селянин» Олег Кашперук та місцевий староста Василь Іванюк, які також приєднались до святкових вітань та побажань.

В ході заходу присутнім були вручені квіти, смачний коровай, а за дійсно весняний настрій відповідав колектив Білогірського будинку культури, виступи якого супроводжувалися бурхливими оплесками.