В старостинських округах №10 та №11 відзначили свято 8 березня

Дата: 06.03.2021 18:14

Марафон весняних привітань з нагоди 8 березня дістався до десятого та одинадцятого старостинських округів Білогірської громади. Щасливі посмішки, гучні аплодисменти представниць прекрасної статі, які відвідали сьогодні сільські клуби в селах Велика Боровиця та Переросле стали найкращою подякою місцевих мешканців за організований захід.

З Міжнародним жіночим днем всіх присутніх привітав заступник Білогірського селищного голови Сергій Мусіюк вручивши кращим представницям місцевих трудових колективів квіти та подяки за сумлінну працю. Від імені генерального директора ТОВ НВА «Перлина Поділля» Сергія Іващука з вітаннями виступив його заступник та депутат Білогірської селищної ради Сергій Яловчук, передавши в подарунок Великоборовицькому сільському клубу проєктор.

Також в заході взяли участь депутат Шепетівської районної ради Валентин Лосовський, депутат Білогірської селищної ради Світлана Медведєва, місцеві старости Анатолій Момотюк і Ніна Мінькевич та колектив Білогірського будинку культури завдяки виступам якого в залі панувала дійсно весняна та святкова атмосфера.