З Міжнародним жіночим днем!

Дата: 08.03.2021 08:09

Дорогі жінки, матері, донечки!

Восьме березня без сумніву являється одним з найпрекрасніших свят весни. Цей день чудова нагода для кожного подякувати за вашу доброту, чуйність, хазяйновитість, вміння залишатися прекрасними в любій ситуації. Цей день хороша можливість сказати вам наскільки велике значення ви маєте для чоловіків. Ви являєтесь берегинями сімейного вогнища, ви даєте нове життя, ваша роль в житті кожного з нас неоцінена.

З нагоди Міжнародного жіночого дня прийміть найщиріші привітання зі святом. Нехай у вашій душі завжди панує тепло, а в серці палахкотить вогник кохання. Будьте красивими, усміхненими, щасливими, ви цього заслуговуєте. Бажаю завжди відчувати турботу, підтримку та допомогу зі сторони чоловічої статі. Нехай кожен день для вас буде схожим на 8 березня, а приємні слова в ваш адрес перетворяться в буденність. Зі святом, дорогі наші жінки!

Голова Білогірської селищної ради

Василь МЕЛЬНИК